БЕЗКОШТОВНА ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Під час епідемії COVID-19 нам вкрай необхідна взаємопідтримка. Головним завданням світової психологічної спільноти наразі є допомога психологічно вразливим людям у переживанні надмірного стресу та утриманні цілісної картини ситуації – без провалу в паніку, але й без заперечення дійсності пандемічних та економічних загроз.

Адекватно піклуватися про власну безпеку можна лише в разі, якщо ситуація сприймається реалістично. Вкрай важливо не посилювати вже існуючі в суспільстві розбіжності та суперечки, панічні настрої, не розповсюджувати інформацію, що знецінює реальні загрози. Важливо не ігнорувати офіційні рекомендації ВОЗ.

Психологами та психіатром Центру психічного здоров’я КП «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева» під час карантину, з 23 березня 2020 р., запроваджується безкоштовне консультування по телефону для мешканців та працівників медичних закладів Полтавської області.

За номерами (0532) 65-39-27, або (095)182-22-75 з 09.00 до 15.30 год. мешканці області можуть отримати короткочасну консультацію психіатра чи психолога або зробити попередній запис на сеанс онлайн-консультування.

Не мовчіть – і вам допоможуть!

Будьте здорові!

Наталія Супруненко, начальник Центру психічного здоров’я КП «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф.Мальцева Полтавської обласної ради»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

fifteen − twelve =