АВТОМОБІЛІ ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ БУДУТЬ ОЗОНУВАТИСЯ

Офіційний дилер КІА в Полтаві та регіоні, автосалон «Автопланета-Моторс» КІА по вулиці Сінній, 47 в обласному центрі, запропонував проводити озонацію автомобілів екстреної медичної допомоги, що виїжджають на виклики до пацієнтів.

Як пояснили в КП «Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф»,  озонація – це  перспективний метод дезінфекції з використанням сильного окислювача – газу озону. Озон має високу проникаючу здатність та бактерицидну дію, знищує мікроорганізми у 300-3000 разів швидше, ніж інші дезінфектанти. Газ стерилізує поверхню і при цьому швидко перетворюється на кисень. Доведено, що озонування результативніше за кварцове чи ультрафіолетове опромінення.

Озонатор виробляє озон із атмосферного повітря. Прилад простий у застосуванні, гарантує результат без жодної шкоди для людини. Він розміщується в салоні, вікна та двері закриваються, обробка відбувається швидко і якісно.

Адміністрація КП «Полтавський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф» щиро дякує благодійникам  за безкоштовну можливість зробити значно безпечнішими умови транспортування пацієнтів та роботи медиків, за турботу про здоров’я співробітників екстреної медичної допомоги й пересічних громадян. Наразі розробляється графік, згідно з яким автомобілі ЕМД будуть проходити озонацію в автосалоні «Автопланета-Моторс» КІА.

ПРЕСЦЕНТР ДОЗ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

eleven + ten =