АНОНС: ПРЕС-ТУР

ДО КП «ПОКЛ ІМ. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО ПОР» ТА КП «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОВАСКУЛЯРНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» ПОР»

Початок: 26 липня 2019 року о 09.45 год. Збір біля приймального відділення, розташованого у хірургічному корпусі КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського ПОР».

Учасники прес-туру матимуть можливість оглянути спеціальні автомобілі та деяке сучасне обладнання, придбані за кошти Світового банку завдяки реалізації Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Маршрут прес-туру

  1. Збір біля приймального відділення.
  2. Огляд двох автомобілів Пежо класу В для екстреної медичної допомоги. Вони укомплектовані необхідним медичним обладнанням, зокрема – ЕКГ-апаратами та дефібриляторами.
  3. Ознайомлення з роботою операційної нейрохірургічного відділення. Презентація операційного нейрохірургічного мікроскопу моделі HS Hi-R 5-1000 та системи нейронавігації Brainlab CURVE DUAL. Унікальність даного обладнання полягає в їх інтеграції між собою, що дає змогу проводити планування хірургічного втручання і чітко орієнтуватись в структурах головного мозку. Чіткі межі заданої гематоми чи пухлини передаються на зображення окулярів мікроскопу. Наявний в мікроскопі флуоресцентний IGG модуль дозволяє проводити безпосередньо ангіографію в операційному полі. Всі ці опції дають можливість поліпшити надання хірургічної допомоги та розширити її спектр. Ця техніка використовується при інсульт-гематомах, вже проведено 3 операції при артеріовенозних мальформаціях з позитивним результатом. Також дана апаратура широко застосовується при видаленні пухлин головного та спинного мозку. Флуоресцентний модуль ALA дозволяє під час операції чітко визначити межі пухлини, які не визначаються візуально. Наявність даної апаратури дозволить впровадити нові хірургічні втручання, такі, як кліпування аневризм судин головного мозку та реваскуляризаційні втручання.  
  4. Відбудеться огляд аргонноплазменого стерилізатора, розташованого в операційному блоці. Перевагою цього обладнання є можливість низькотемпературної стерилізації, стерилізація гумових елементів тощо.

3. Огляд проведеного капітального ремонту хірургічного відділення.

4. Перехід до офтальмологічного відділення. Огляд лазерної установки Lumenis VISION One, з довжиною хвилі 577 нм. (жовтий) та 532 нм. (зелений). Це перший «жовтий» лазер в Полтавській області. На таких лазерних установках лікують патологію центральної зони сітківки (макулу). Раніше пацієнтів, які потребували такого лікування, направляли до ДУ НДІ очних хворою ім. В.П. Філатова м. Одеси.

5. Перехід до КП «Полтавський обласний кардіоваскулярний медичний центр» Полтавської обласної ради». Огляд апарату ударно-хвильової терапії, призначеного для неінвазивного лікування хворих з ішемічною хворобою серця, яким вже було проведено хірургічні методи втручання, але залишилися певні проблеми. Сеанси ударно-хвильової терапії сприяють пророщенню нових судин серця і поліпшенню кровопостачання.

Також відбудеться огляд імунохімічного аналізатора, який дозволяє розширювати можливість діагностики серцево-судинних та інших захворювань, визначити біохімічні маркери інфаркту міокарда.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

twenty − nine =